Zakupy, internet, własna firma

mezczyzna oglądający serial

Strony z serialami – 6 miejsc, w których obejrzysz ulubione seriale

Seriale stanowią nieodłączna cześć naszego życia. Mogą stanowić świetne źródło rozrywki, jak i wiedzy. Warto zdecydować się na legalne źródła. Jakie są strony z serialami? 6 miejsc, w których obejrzysz ulubione seriale! Sprawdź naszą listę!

Netflix

Netflix jest aktualnie najpopularniejszą w Polsce platformą streamingową umożliwiającą oglądanie seriali, filmów oraz programów. W serwisie umieszczane są zarówno produkcje własne Netflixa, jak i popularne seriale innych producentów. Cechuje go bardzo bogata, różnorodna oferta. W serwisie można znaleźć seriale z podziałem na kategorie: akcji, anime, dla dzieci, dla nastolatków, dramaty, horrory, komedie, kryminalne, naukowe, reality TV, romantyczne, sci-fi, sensacyjne, dokumentalne, historyczne, thrillery, a także miejsce produkcji: seriale amerykańskie, brytyjskie, azjatyckie, polskie. Na platformie znajdują się także seriale z autodeskrypcją dla osób niewidomych. W serwisie nie ma reklam, do oglądania seriali konieczne jest wykupienie abonamentu.

HBO GO

HBO GO zdobywa popularność na polskim rynku. W swojej ofercie posiada ponad 300 seriali. Podobnie jak Netflix dzieli je na kategorie: akcja, antologia, biograficzny, dokumentalny, dramat, fantasy, historyczny, horror, komedia, kryminalny, przygodowy, romantyczny, satyra, science fiction, sportowy, tajemnica, thriller. HBO GO jest platformą konkurencyjną dla innych, dlatego posiada wyłączność na niektóre posiadane w swojej ofercie seriale. Korzystanie z niej jest płatne, jednak jej sporym plusem jest możliwość skorzystania z 7 dni próbnych, które pozwalają na zapoznanie się z ofertą platformy oraz jej działaniem.

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video jest kolejną z platform streamingowych działających na podobnych zasadach jak dwie wcześniej wymienione. Znajduje się tam ponad 800 różnych produkcji, w tym seriale z kategorii: akcja&przygoda, animacja, dokumentalny, dramat, dzieci&rodzinny, fantasy, historyczny, horror, komedia, kryminał, made in Europe, muzyczny&musical, mystery&thriller, reality TV, romans, science-fiction, sportowy&fitness, wojenny&militarny, western. Amazon Prime Video umożliwia swoim przyszłym subskrybentom skorzystanie z darmowego okresu próbnego przez 30 dni.

chili.com

Chili.com jest mało znaną platformą umożliwiającą oglądanie seriali. Jej działanie odbiega od opisanych powyżej. Umożliwia ona zakup wybranych sezonów seriali. Raz wykupiony dostęp zostaje przypisany do naszego konta na zawsze, dlatego możemy bez przeszkód wracać do obejrzanych wcześniej seriali. Do ciekawa opcja dla osób, które oglądają je sporadycznie i nie chcą opłacać miesięcznej subskrypcji, zapewniającej nielimitowany dostęp do materiałów we wcześniej opisanych platformach.

Bezpłatne strony z serialami

Warto zaznaczyć, że istnieje możliwość legalnego, bezpłatnego oglądania seriali. Umożliwia to m.in. platforma ipla należąca do Cyfrowego Polsatu. W jej ofercie znajduje się bogata baza seriali, głównie produkcji Polsatu, ale nie tylko. W bazie znajdują się także znane zagraniczne seriale. Kolejnym legalnym darmowym źródłem seriali jest platforma VOD TVP, gdzie znaleźć możemy zarówno seriale polskiej, jak i zagranicznej produkcji. Minusem opisanych stron jest wyświetlenie przed odcinkami bloków reklamowych. W przypadku serwisu ipla reklamy przerywają także oglądanie. Istnieje możliwość wykupienia stosunkowo tanich płatnych pakietów, które pozwalają na oglądanie materiałów bez reklam.

2 thoughts on “Strony z serialami – 6 miejsc, w których obejrzysz ulubione seriale

  1. Odpowiedz
    Wiktor - 2022-05-18

    U mnie tylko Netflix. Ale nie narzekam. Zawsze znajdę tam dla siebie coś interesującego.

  2. Odpowiedz
    Oskar - 2022-05-20

    Teraz tyle tych stron i seriali, że człowiekowi by życia zabrakło, żeby to wszystko zobaczyć 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top