Zakupy, internet, własna firma

odroczone zakupy

Na jakich stronach z sukienkami da się kupować i zapłacić później, na czym to polega?

Sklepy odzieżowe i nie tylko wprowadzają coraz więcej udogodnień dla klientów, aby zachęcić ich do robienia zakupów właśnie u nich. Poza różnego rodzaju promocjami można spotkać się także z ułatwieniami dotyczącymi przesyłki zakupionych rzeczy, a także ich zwrotu. Jedna z opcji, które w ostatnich latach zyskała na popularności, to możliwość późniejszej zapłaty za kupione ubrania. Jakie sklepy oferują taką opcję? Przekonaj się sama!

Kup teraz i zapłać później — co trzeba wiedzieć o tej opcji?

Z opcji „kup teraz, zapłać później” można korzystać na stronach oferujących płatności za pośrednictwem PayPo oraz Klarna. PayPo współpracuje z wieloma sklepami oferującymi różnorodne kategorie produktów, w tym ubrania i akcesoria. Klarna również oferuje podobne usługi płatnicze i współpracuje z różnymi sklepami, w tym takimi, które oferują modę i odzież​. Aby znaleźć sklepy sprzedające sukienki z możliwością płatności „kup teraz, zapłać później”, warto odwiedzić strony PayPo i Klarna, gdzie dostępne są listy sklepów akceptujących te formy płatności.

Korzystanie z możliwości odroczonej płatności może być korzystne dla osób, które robią zakupy online z kilku powodów. Po pierwsze, daje to większą elastyczność finansową, pozwalając na dokonywanie zakupów, nawet gdy aktualnie nie dysponujesz pełną kwotą. Po drugie, umożliwia dokładniejsze sprawdzenie produktu przed finalnym zobowiązaniem się do zapłaty. Wreszcie, może to być również sposób na skorzystanie z promocji lub wyprzedaży. Ponadto w przypadku zwrotu produktów nie trzeba czekać, aż pieniądze zostaną przesłane na konto, gdyż płaci się tylko za te rzeczy, które faktycznie chce się zatrzymać.

Gdzie można kupować sukienki z odroczoną płatnością?

Wiele sklepów odzieżowych współpracuje z Klarna oraz PayPo, oferując opcję płatności „kup teraz, zapłać później”. Oto niektóre z nich:

  • H&M, Reserved, House, Mohito, Sinsay, Cropp, About You oraz TATUUM,
  • ONLY, VERO MODA, Calvin Klein, French Connection, Tommy Hilfiger, ASOS, River Island i PrettyLittleThing.

Jak widać, tego typu sklepów jest naprawdę dużo. Są to marki odzieżowe, które w swojej ofercie mają między innymi sukienki.

Jak skorzystać z metody “kup teraz, zapłać później”?

Samo skorzystanie z metod odroczonej płatności jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy wybrać Klarnę lub PayPo jako metodę płatności w sklepie online. Aby to zrobić konieczne jest zalogowanie się lub rejestracja w celu założenia konta na stronie bądź w aplikacji danego sklepu. Po podjęciu decyzji i wyborze opcji zapłaty Klarna lub PayPo przeprowadza weryfikację, następnie należy potwierdzić zakup, a system przesyła nam szczegóły płatności. Należy pamiętać o dokonaniu płatności w ustalonym terminie.

Jeśli jeszcze nigdy nie korzystałam z zakupów z opcją opóźnionej zapłaty, to koniecznie przetestuj tę możliwość. A może jest to dobrze znany ci sposób kupowania sukienek? Podziel się z nami swoją opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top