Zakupy, internet, własna firma

oglądanie Netflix

Jakie strony z serialami są najpopularniejsze?

Oglądanie seriali online jest jednym z popularniejszych sposobów na spędzenie wolnego czasu w domu. Jakie strony z serialami są najpopularniejsze? Czy warto z nich skorzystać? Sprawdź jakie strony z serialami warto znać!

Darmowe strony z serialami

Bardzo dużą popularnością cieszą się darmowe nielegalne strony z serialami. Każdego tygodnia w Internecie powstaje kilka lub kilkanaście nowych. Związane jest to z sukcesywnym usuwaniem stron, które łamią prawa autorskie. Umożliwiają one oglądanie seriali z bardzo bogatej bazy bezpłatnie lub za jednorazową, często symboliczną opłatą. Niestety bardzo często wyświetla się na nich bardzo dużo, czasem podejrzanych, reklam oraz wyskakujących okienek. Nie tylko utrudnią one oglądanie filmu, ale zwiększają ryzyka zawirusowania sprzętu, na którym oglądamy materiały.

Wśród darmowych stron z serialami można także znaleźć godne zaufania domeny. Wśród nich wymienić można: iplę, VOD TVP oraz vod.pl. Udostępniają odbiorcom seriale, których wyświetlenie poprzedzone jest kilkuminutowym blokiem reklamowym. Może także pojawić się w czasie oglądania materiałów. Cechą charakterystyczną tych serwisów jest to, ze nie udostępniają one całości swoich zasobów za darmo.

Netflix

Najpopularniejszym serwisem umożliwiającym oglądanie seriali w Internecie jest Netflix. Jak wynika z badań prawie połowa osób zainteresowanych korzystaniem z serwisów streamingowych tego typu wybiera Netflix. Posiada on bardzo bogatą ofertę seriali skierowaną dla każdej grupy wiekowej. Do popularnych produkcji, które można znaleźć na Netflixie należą m.in.: „Dom z papieru”, „Dynastia”, „Lucyfer”, „Wikingowie”, a także „Gambit królowej”. Dodatkowo posiada on bardzo szeroką ofertę produkcji własnych, które nie są dostępne na innych platformach. Netflix walczy z nielegalnym udostępnianiem swoich produkcji.

HBO GO

Kolejną z populacyjny platform z serialami jest HBO GO. Korzysta z niego spore grono zadowolonych użytkowników. Stronę tą wyróżnia nieograniczony dostęp do seriali produkcji HBO oraz HBO Polska. Dużą popularnością cieszą się np.: „Gra o tron”, „Wataha”, „Seks w wielkim mieście”, „Czarnobyl”, „Wielkie kłamstewka”, „Rodzina Soprano” i „Ślepnąc od świateł”. Podobnie jak Netflix HBO GO walczy z osobami i portalami publikującymi ich treści nielegalnie.

Amazon Prime

Nieco mniej znaną, ale zdobywająca coraz większą popularność stroną z serialami jest Amazon Prime. To platforma należąca od amerykańskiego potentata – Amazona. Swoim odbiorcom umożliwia dostęp do bardzo bogatej bazy seriali na życzenie. Możemy znaleźć tam zarówno popularne seriale, takie jak: „Z Archiwum X”, „Mad Men” „Dr House”, jak i nowsze produkcje – „Wojna z narkotykami”, „Jack Ryan”, „Chłopcy” czy „Modern Love”. Nie brakuje także własnych seriali Amazon Prime dostępnych jedynie w tej platformie.

Apple TV+

Nie lada gratką dla użytkowników urządzeń Apple jest przeznaczona specjalnie dla nich platforma Apple TV+. Przy zakupie dowolnego urządzenia istnieje możliwość uzyskania rocznego dostępu do zawartości serwisu za darmo. Jego premiera odbyła się 1 listopada 2019 roku, jest to najmłodszy serwis spośród wszystkich wymienionych przez nas. Można odnaleźć tam głównie nowe seriale. Zazwyczaj nie są one aż tak popularne jak opisane wcześniej. Bardzo ciekawymi produkcjami dostępnymi w Apple TV+ są m.in.: „The Morning Show”, „Ted Lasso”, „W obronie syna”, „Warto się starać” oraz „Mały świat” i „Central Park”.

1 thought on “Jakie strony z serialami są najpopularniejsze?

  1. Odpowiedz
    Benia - 2022-03-18

    U nas tylko Netflix. Mamy dzięki życzliwości mojej siostry i korzystamy. W zasadzie codziennie uda się coś zobaczyć. Dla mnie to duża wygoda, że o każdej porze mogę mieć serial i nie ma w nim reklam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top