Zakupy, internet, własna firma

kobieta oglądająca film i jedząca popcorn

Na jakiej stronie można oglądać filmy?

Nie ma nic lepszego niż dobry film wieczorem. W zależności od wybranej produkcji możemy zrelaksować się, śmiać do łez lub przeżyć chwile grozy. Na jakiej stronie można oglądać filmy? Sprawdź, gdzie możesz legalnie obejrzeć zarówno najnowsze, jak i starsze produkcje.

Na jakiej stronie można oglądać filmy za darmo?

W Internecie można znaleźć bardzo wiele witryn, które umożliwiają obejrzenie filmów za darmo bądź za symboliczną jednorazową opłatą. Większość z nich są stronami rozpowszechniającymi materiały nielegalnie. Korzystanie z nich nie jest zakazane, ale to bardzo wątpliwe moralnie działanie. Dodatkowo warto mieć na uwadze, że tego typu strony mogą rozpowszechniać wirusy. Ponadto znajduje się tam bardzo dużo reklam oraz wyskakujących okienek, które mogą znacząco utrudniać odbiór treści. Nie jesteśmy w stanie podać przykładowych stron, na których można znaleźć „pirackie” materiały, ponieważ są bardzo szybko usuwane w ramach walki z nielegalnym udostępnianiem treści.

Warto zaznaczyć, że niektóre filmy, zwłaszcza starsze produkcje, dostępne są za darmo w serwisie TVP VOD. Jest to jednak bardzo skromna kolekcja.

Najpopularniejsze strony do oglądania filmów

W Polsce królują serwisy streamingowe udostępniające filmy i seriale w ramach miesięcznego abonamentu. Najpopularniejszym z nich jest Netflix. Dostęp do niego kosztuje od 34 zł do 52 zł w zależności od wybranego pakietu. Każdy z nich umożliwia nielimitowany dostęp do filmów i seriali zawartych na platformie. Dobrym miejscem do oglądania filmów jest także HBO GO. Koszt miesięcznego dostępu to 24,90 zł. Jego niewątpliwą zaletą jest bogata baza produkcji wyprodukowanych przez HBO oraz HBO Polska. Kolejnym świetnym miejscem do nielimitowanego oglądania filmów jest Amazon Prime Video – 25,99 zł/miesiąc. Na wszystkich spośród wymienionych stron można znaleźć zarówno stare hity, jak i nowsze produkcje.

Pozostałe strony do oglądania filmów

Warto wiedzieć, że to nie wszystkie strony, gdzie można legalnie oglądać filmy. Ciekawą alternatywą dla wymienionych powyżej możliwości jest strona chili.com. Jest to serwis, który umożliwia wypożyczenie filmu. Na jego obejrzenie mamy 28 dni od wykupienia filmu, w ciągu 48 godzin od jego pierwszego odtworzenia należy dokończyć oglądanie. W zależności od rodzaju filmu ceny zaczynają się od 9,90 zł. Kolejną opcją jest zakup filmu. Zostaje on na stałe przypisany do konta, można oglądać go dowolną ilość razy. Na stronie znajdują się zarówno najnowsze produkcji, jak i stare klasyki.

Nie jest to jedyna strona umożliwiająca wypożyczanie oraz kupowanie filmów. Bardzo ciekawą propozycją jest serwis vod.pl, będący produktem grupy Onet. Umożliwia on zakup pojedynczego materiału video do wielokrotnego odtwarzania, a także pakiety pozwalające na wielokrotne odtworzenie wybranych grup materiałów w serwisie. Dodatkową opcją jest dostęp do jednorazowego odtworzenia określonego materiału. Dokładne informacje na temat konkretnych filmów można uzyskać po zalogowaniu się na platformie. Ceny filmów zaczynają się od 9,90 zł.

1 thought on “Na jakiej stronie można oglądać filmy?

  1. Odpowiedz
    Bulimia - 2021-11-17

    Ja zazwyczaj przeglądam multum stron i szukam darmowych (jeśli film, który chce obejrzeć, jest płatny). Bywa to trochę uciążliwe, ale jak się postaram, to znajdę jakiś z niską jakością 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top