Zakupy, internet, własna firma

moneta 2 zł

Cennik OLX – Motoryzacja, Nieruchomości, Praca. Ile zapłacisz za ofertę w tych kategoriach?

Na OLX istnieje możliwość umieszczania bezpłatnych ogłoszeń. Warto jednak wiedzieć, że nie funkcjonuje to we wszystkich kategoriach. Sprawdź aktualny cennik OLX. Motoryzacja, nieruchomości, praca – ile zapłacisz za ofertę w tych kategoriach?

Cennik OLX – Motoryzacja

Kategoria Motoryzacja nie jest w pełni płatna. Istnieje możliwość udostępnienia bezpłatnego ogłoszenia w podkategoriach: Części motocyklowe, Części samochodowe, Opony i Felgi, Pozostała motoryzacja oraz Sprzęt car audio. We wszystkich podkategoriach można umieścić 1 bezpłatne ogłoszenie na 30 dni. W Pozostałe motoryzacja istnieje limit 5 ogłoszeń w tym samym czasie. Limity te obwiązują zarówno klientów detalicznych, jak i biznesowych. Za umieszczenie ogłoszenia po przekroczeniu limitu należy zapłacić.

Pozostałe podkategorie są w pełni płatne. Cennik OLX określa kwotę, którą należy uiścić za umieszczenie ogłoszenia w serwisie na 30 dni. W podkategoriach Samochody osobowe, Dostawcze i Ciężarowe cena ustalana jest w zależności od wartości sprzedawanego przedmiotu oraz w rodzaju płatności – pierwsza cena określa płatność przelewem, druga SMS-em:

 • do 5000 zł – 24,99 zł/32,99 zł,
 • od 5001 zł do 15.000 zł – 29,99 zł/39,59 zł,
 • od 15.001 zł do 25.000 zł – 34,99 zł/ 46,19 zł,
 • od 25.001 zł – 39,99 zł/52,79 zł.

Płatne są także podkategorie: Motocykle i skutery, Przyczepy i pojazdy użytkowe oraz Samochody na części. Opłata jest zryczałtowana i wynosi kolejno przy płatności przelewem: 14,99 zł, 27,99 zł oraz 10,00 zł.

Ile zapłacisz za ofertę nieruchomości?

Podobnie jak przypadku Motoryzacji, w kategorii Nieruchomości również jedynie część ogłoszeń jest płatna. Każdorazowo za dodanie ogłoszenia należy zapłacić w kategoriach:

 • Garaże i parkingi oraz zamiana, a także Pozostałe nieruchomości sprzedaż oraz zamiana – 19,99 zł przelewem, 26,39 zł SMS-em;
 • Biura i lokale sprzedaż oraz zamiana, Domy sprzedaż oraz zamiana, Działki sprzedaż oraz zamiana, Hale i magazyny sprzedaż Mieszkania sprzedaż oraz zamiana – 34,99 zł przelewem, 46,19 zł SMS-em.

Limity obowiązujące w pozostałych kategoriach to 1 dla klientów detalicznych oraz biznesowych.

Cennik OLX – Praca

Kategoria Praca w serwie OLX jest w pełni płatna. Wszystkie kwoty podano dla przypadku płatności przelewem. Ceny zaczynają się już od 29,90 zł w przypadku ogłoszeń dla hostess. Następne kwoty to 34,90 zł w podkategorii Roznoszenie ulotek i 39,90 zł Fryzjer/kosmetyczka i Opiekunki dla dzieci. Najdroższymi ogłoszeniami w kategorii Praca są: IT/telekomunikacja oraz Praca za granicą. Umieszczenie ogłoszenia na 30 dni kosztuje 99,90 zł. Pełen cennik wszystkich podkategorii zwarty jest w Centrum Pomocy OLX. Odnaleźć można tam tabelę zawierającą wszystkie podkategorie wraz z dokładną wyceną dotycząca zarówno płatności przelewem jak i SMS. Znajduje się tam także cennik ogłoszeń premium, które pozwalają na rozszerzenie oferty o m.in. automatyczne odświeżanie ogłoszenia czy możliwość dodania baneru firmy do oferty.

1 thought on “Cennik OLX – Motoryzacja, Nieruchomości, Praca. Ile zapłacisz za ofertę w tych kategoriach?

 1. Odpowiedz
  Roxi - 2021-09-21

  Jestem bardzo zaskoczona, że za ogłoszenia na OLX się płaci. Może nie jest drogo, ale zawsze coś, zwłaszcza jak człowiek się nie spodziewa…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top