Zakupy, internet, własna firma

laptop

Microsoft Office 2019 – gdzie kupić?

Microsoft Office 2019 to narzędzie, które przyda się nie tylko w biurze, ale również w szkole i w domu. Pakiet posiada mnóstwo przydatnych funkcji, a jego możliwości znacznie się poszerzyły. Poprzednik – Office 2016 – wymagał już liftingu, gdyż funkcjonalnością i technologią nie różnił się zbytnio od wersji z roku 2013.

Nowe możliwości w pakiecie

Pakiet przeszedł gruntowne zmiany. Dzięki temu stał się funkcjonalnym narzędziem nie tylko domowym, ale również biurowym. Skoro MS Office sprawdzi się w biurze to jest to najlepszy dowód, jak duże zmiany wprowadził producent. Część funkcji dotyczy samego Windowsa, choć pojawiły się też nowości w Mac-u. Jedną z zauważalnych zmian jest sam wygląd. Widać ewidentnie powiew nowoczesności, co było już koniecznością, biorąc pod uwagę system z 2016 roku. Oto kilka istotnych rewolucji, jakie wprowadził MS Office 2019:

1. Tłumaczenie – system potrafi obecnie przetłumaczyć zdania, frazy, słowa na wybrany przez nas język. Taka zmiana dostępna jest zarówno w Windowsie, jak również na oprogramowaniu Mac. Dzięki temu Word, Excel, PowerPoint obsługuje wszystkie dostępne przez producenta języki.

2. LaTeX – Windows wprowadził zmianę iście matematyczną. System umożliwia bowiem tworzenie równań z wykorzystaniem składni LaTeX. Pomysł pojawił się już w roku 2016, jednak dopiero w 2019 wprowadzono go w życie.

3. Płynna zmiana – to funkcja dostępna w PowerPoint. Pozwala na dodanie ruchu, animacji.

4. Powiększenie – slajdy mogą być wyświetlane w dowolnej kolejności. Funkcja również dotyczy PowerPoint i obsługuje Windowsa.

5. Pióro cyfrowe – pokaz slajdów z dala od urządzenia.

6. Pisanie odręczne – Word, Excel, PowerPoint, Visio maja możliwość konwersji pisma ręcznego na kształty, wyróżniki w tekście, matematyczne zapiski, a wszystko to z użyciem pióra, myszy lub palca.

7. Duża liczba – Windows udostępnia funkcję dedykowaną dużym liczbom. Ta zmiana dotyczy Access.

8. Łączenie zdań – wystarczy zaznaczyć komórki w kolumnie, by łatwo wyświetlić listę zdań. Funkcja dla Project w Windowsie.

9. Jeszcze szybsze diagramy – Windows ma możliwość tworzenia diagramów, które tworzą się znacznie szybciej od poprzednika.

10. Szablony projektowe – Visio w Windowsie umożliwia stworzenie prototypu projektu jeszcze przed jakimkolwiek jego rozpoczęciem.

Cena Office 2019

Pakiet nie należał nigdy do najtańszych, jednak trzeba przyznać, że obecnie rynek nie posiada bardziej funkcjonalnego produktu, który sprawdzi się w domu, szkole i biurze. Dlatego producent świadomy swojej wartości, wycenia pakiet Office 2019 według dostępnych wersji.
Oferuje tutaj wybór pomiędzy Home i Professional. Ponadto istnieje również możliwość zakupu dwóch wersji systemowych: 32 i 64 -bitowej. Wersja Home to produkt, który na potrzeby domowego biura w zupełności wystarczy. Jego cena zaczyna się od 300 zł. Dla profesjonalnego biura zaleca się już zakup wersji Professional, a cena dla jednego stanowiska to ponad 1000 zł. Producent daje w ramach zakupu wsparcie techniczne na okres 5-ciu lat i 2-óch lat wsparcia rozszerzonego.
Na użytek domowy dodatkowo można wybrać pakiety z zakresu Home/Student i Home/Business.

Gdzie kupić MS Office 2019?

Microsoft Office 2019 to produkt dość powszechnie używany zarówno w domu, jak również w biurze. Na rynku pojawiają się najróżniejsze okazje cenowe, jednak warto zwrócić uwagę na źródło pochodzenia systemu. Każdy MS Office musi bowiem posiadać niezbędną licencję, co daje gwarancję legalności produktu. Warto zaznaczyć, że za korzystanie z pakietu bez licencji grozi kara. Gdzie zatem szukać sprawdzonego sprzedawcy?
Tylko autoryzowany przedstawiciel producenta daje użytkownikowi gwarancję legalności. Kupujący otrzymuje po zakupie fizycznym niezbędny klucz, a w przypadku zakupu online trzeba wykupić roczną licencję na użytkownika pakietu Office.
Wersja darmowego produktu umożliwia korzystanie z możliwości pakietu przez 30 dni. Po tym czasie trzeba albo zrezygnować z pakietu lub zakupić którąś z wersji.

Tylko legalne źródło zakupu produktu daje gwarancję legalności i bezpieczeństwa. Warto zatem wybrać sklep, który jest partnerem Microsoft i sprzedaje MS Office bezpośrednio od producenta.

1 thought on “Microsoft Office 2019 – gdzie kupić?

  1. Odpowiedz
    Imię - 2021-09-10

    A myśłałem ostatnio o tym, skąd się teraz bierze Office. Dziewczyna nie ma na kompie, studia się zaczynają, więc nie wiem, czy brać, czy uda jej się na jakimś innym, darmowym pociągnąć. No ale co Office, to Office. Ja na szczęście mam u siebie jeszcze z czasów, jak się kupowało dożywotnią licencję razem z laptopem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top