Zakupy, internet, własna firma

netflix

Jak zapłacić za Netflix? Ile kosztuje abonament Netflix’a?

Netflix jest najpopularniejszym serwisem streamingowym w Polsce. Oferuje swoim użytkownikom nielimitowany dostęp do ogromnej bazy filmów, seriali, bajek oraz programów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Jak zapłacić za Netflix? Ile kosztuje abonament Netflix’a? Wszystkie przydatne informacje znajdziesz poniżej.

Jak zapłacić za Netflix?

Opłacenie Netflix’a jest bardzo łatwe. Dostawca usług dopuszcza wiele metod uiszczenia opłaty za abonent. Każdy z pewnością znajdzie najwygodniejszą dla siebie. Pierwszą opcją jest „podpięcie” do konta karty kredytowej bądź debetowej. Konieczne jest, aby obsługiwała transakcje międzynarodowe oraz cykliczne transakcje elektroniczne. Akceptowane są karty: Visa, MasterCard i American Express. Dodatkowo Netflix honoruje niektóre karty wydane przez banki wirtualne oraz karty przedpłacone. Kolejną z możliwością opłacenia abonamentu Netflix’a jest wykorzystanie karty podarunkowej. Konto nie posiada ograniczeń co do ilości zrealizowanych kart, dlatego można opłacać nią comiesięczny abonament. Akceptowane są także płatności przez PayPal. Netflix posiada partnerów, którzy umożliwiają dodanie abonamentu do rachunku za świadczone przez siebie usługi. Są to:

 • CANAL +,
 • Orange,
 • Play,
 • T-Mobile,
 • Vectra.

Ponadto abonenci telewizji od CANAL+ oraz T-Mobile mogą skorzystać z pakietów, które obejmują dostęp do Netflix’a.

Ile kosztuje abonament Netflix’a?

Aktualnie Netflix oferuje swoim użytkownikom 3 rodzaje planów: Podstawowy, Standard oraz Premium. Pierwszy z nich kosztuje 34 zł miesięcznie. Umożliwia jednoczesne korzystanie z serwisu na 1 ekranie, a także pobranie plików na 1 tablet i telefon. W planie podstawowym posiadamy nielimitowany dostęp do treści zawartych na platformie. Pakiet Standard kosztuje 43 zł. Dzięki niemu treści mogą być wyświetlane jednocześnie na 2 ekranach. Dodatkowo możliwe jest pobieranie plików na 2 urządzenia mobilne. Dostępna jest jakość HD odtwarzanych materiałów. Nabywcy pakietu Premium płacą 52 zł. Mogą oni odtwarzać treści jednocześnie na 4 różnych ekranach. Materiały mogą zostać pobrane na 4 różne urządzenia. Oprócz nieograniczonego dostępu oraz jakości HD abonenci premium otrzymują także możliwość oglądania w jakości Ultra HD.

Jak oglądać Netflix?

Korzystanie z serwisu Netflix możliwe jest z pomocą wielu urządzeń elektronicznych. Jedną z popularniejszych opcji są komputery oraz laptopy. Dodatkowo filmy i seriale można oglądać na smartfonach i tabletach. W ramach abonamentu multimedia można pobierać na wymienione urządzenia. Aby móc wyświetlić Netflix na telewizorze można skorzystać z: konsoli do gier Xbox lub PlayStation, dekodera, odtwarzacza Blu-ray lub odtwarzacza multimedialnego. Dodatkowo nowoczesne telewizory SmartTV posiadają funkcję odtwarzania materiałów z Netflix’a bez konieczności posiadania dodatkowych urządzeń.

Abonament Netflix – jak zrezygnować?

Netflix to platforma, która nie wymaga podpisania umowy i korzystania z jego usług przez określony czas. Opłaty pobierane są miesięcznie, dlatego istnieje możliwość zrezygnowania z usług w dowolnym czasie. Najwygodniej zrobić to przez przeglądarkę internetową. Po zalogowaniu na konto należy wybrać w menu „Konto”, a następnie w sekcji „Członkostwo i rozliczenia” należy kliknąć przycisk „Anuluj członkostwo”. Netflix nie nakłada kar oraz opłat za zrezygnowanie z abonamentu.

4 thoughts on “Jak zapłacić za Netflix? Ile kosztuje abonament Netflix’a?

 1. Odpowiedz
  Nana - 2022-02-16

  Mam Netflix dzięki siostrze – utworzyla rodzinny profil. To jest mega rozwiązanie. Nie wyobrażam sobie już normalnego oglądania TV. Dzięki Netflixowi oglądam co chcę i kiedy chcę. Zdarzało się oglądanie serialu po nocy, całych sezonów jednego dnia. Fajne jest to, że nie trzeba czekać na nowy odcinek i nie ma reklam.

 2. Odpowiedz
  Janek - 2022-02-17

  Wszyscy moi znajomi, czasem nawet myślę, że wszyscy na świecie (!) mają Netflix’a, tylko nie ja… Niby te 40-50 złotych to nie jest dużo, ale z drugiej strony jeśli mam płacić co miesiąc za to, za Internet, za telefon, to się zbiera… No może kiedyś się skuszę, na razie wystarczają mi darmowe serwisy do oglądania.

 3. Odpowiedz
  wieslaw - 2022-07-09

  chcialbym zaplacic blikiem ale ta usluga jest nie dostepna

 4. Odpowiedz
  ewa - 2022-11-30

  jak mam dowiedzieć się czy przeszła moja opłata NETFLIXA bo dzis zapłaciłam i skąd wiadomo na który adres czy telewizor opłata jest zrobiona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top