Zakupy, internet, własna firma

tablet w rękach

Podpowiadamy, jaki tablet do 1000 zł warto wybrać?

Dobry tablet do 1000 zł – to jak najbardziej możliwe. Poniżej podajemy kilka propozycji, które można wziąć pod uwagę.

Samsung Galaxy Tab A 10.1 LTE

Ten 10-calowy tablet to dobry wybór dla osób, używających tabletu do oglądania zdjęć i filmów, ponieważ pozwala uzyskać obraz w jakości Full HD. Urządzenie to korzysta z 2 GB pamięci operacyjnej RAM i 8-rdzeniowego procesora. Tablet zapewnia możliwość połączeń z bezprzewodowymi sieciami Wi-Fi, 4G i LTE. Ma ponadto funkcję blokady rodzicielskiej.

Lenovo TAB M10

Tablet ma dobry wyświetlacz Full HD o rozdzielczości 1920 × 1200 i przekątnej 10,1 cali. Ma łączność komórkową 4G LTE, dzięki czemu również poza domem można z niego korzystać i nie jest się przy tym uzależnionym od dostępu do Wi-Fi. Do plusów tego urządzenia należy także procesor Snapdragon 450, zapewniający komfortową obsługę. Oprócz tego tablet ma Androida 8.1, pamięć 3/32 GB. Waży około 480 gramów.

Lenovo TAB3 10 Plus LTE

Ten tablet może być dobrym rozwiązaniem dla użytkowników, którym zależy na łączności LTE. Dodatkowo oferuje też NFC. Wyświetlacz ma 10,1 cali oraz rozdzielczość 1920 × 1200 pikseli. Oprogramowanie jest nieco starsze, a i procesor Media Tek MT8735 może nie dla każdego być wystarczający. Dużym plusem jest natomiast bateria o pojemności 7200 mAh, wystarczająca na ponad 10 godzin pracy. System operacyjny to Android 6.0, a procesor ma 4 rdzenie.

Lenovo TAB 4 TB-8504X 16 GB LTE

Ten konkretny model Lenovo jest polecany przede wszystkim do odtwarzania materiałów audiowizualnych i do grania. Jest zaopatrzony w dotykowy wyświetlacz o 8-calowej przekątnej. Nie ma on zatem tak dużych rozmiarów, jak w przypadku innych wymienionych tu urządzeń, jednak jest wystarczający, by spełniał swoje funkcje, i oferuje wyświetlanie materiałów w jakości FullHD.

Oprócz tego o sprawną pracę urządzenia dba procesor o 4-rdzeniowym układzie i 2 GB pamięci RAM. Do tego tablet ma wbudowane głośniki wykonane w technologii Dolby Atmos. Lenovo TAB 4 umożliwia połączenie z siecią Wi-Fi i 4G. Dodatkowym atutem jest bateria, dzięki której po odłączeniu od zasilania urządzenie może pracować jeszcze około 10 godzin.

Asus ZenPad 10 Z300CNL

Kolejny tablet o przekątnej 10 cali i jakości obrazu FullHD. Wyposażony jest w 4-rdzeniowy procesor i 2 GB pamięci operacyjnej RAM, co pozwala mu na płynną obsługę aplikacji i gier. Dużą zaletą tego urządzenia jest pojemność dysku. Sama w sobie wynosi ona 32 GB, ale można ją jeszcze dodatkowo powiększyć dzięki wbudowanemu slotowi na karty microSD.

Huawei MediaPad T5 LTE

Ten tablet waży 460 g, jest więc lekki i poręczny. Ekran ma 10,1 cala i rozdzielczość FullHD, wyświetlacz ma też tryb ochrony oka. Procesor Kirin 659 ma zbliżoną wydajność do Snapdragona 450. Do tego mamy tu 3 GB pamięci operacyjnej RAM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top