Zakupy, internet, własna firma

serwisy ogłoszeniowe w holandii

Kupię, sprzedam, dam pracę w Holandii — serwisy ogłoszeniowe dla Polaków w Holandii

Polacy emigrujący do Holandii muszą zmagać się z nową rzeczywistością, w której najczęściej problem stanowi bariera językowa. Dzięki internetowym serwisom skierowanym do Polonii mogą liczyć na wsparcie w nawiązywaniu kontaktów podczas poszukiwania zatrudnienia. Znajdują tam również ogłoszenia umożliwiające dokonywanie transakcji, korzystanie z towarów i usług. Gdzie Polacy w Holandii szukają ogłoszeń?

Gdzie Polacy w Holandii szukają ogłoszeń o pracy?

Wyjazd do Holandii w poszukiwaniu zatrudnienia to dla wielu Polaków alternatywa dla polskiego rynku pracy. Holandia oferuje konkurencyjne zarobki, na wykwalifikowanych pracowników poszczególnych branż czekają tam atrakcyjne perspektywy zawodowego rozwoju. Ulgi podatkowe dla obcokrajowców z wiedzą i umiejętnościami, dodatkowe świadczenia i zasiłki sprawiają, że Polacy chętnie poszukują ogłoszeń o pracy w Holandii.

Jeżeli szukasz zarobku w Niderlandach i chcesz zapoznać się z ofertami pracy w Holandii przeglądaj serwisy ogłoszeniowe. Popularne to:

 • szukam.nl
 • posrednik.nl
 • wholandii.pl
 • pracujemyw.nl
 • nasza-holandia.pl

Poszukując zatrudnienia, ogłoszenia dla Polaków w Holandii znajdziesz też w serwisach informacyjnych, które pomagają nawiązać współpracę z przyszłym pracodawcą. Wraz z wykazem ofert otrzymasz tam aktualne wiadomości na temat zasad i warunków zatrudnienia na holenderskim rynku pracy.

Najpopularniejsze serwisy skierowane do Polaków w Holandii

Polacy przebywający w Holandii lub ci, którzy rozważają wyjazd do Niderlandów w wirtualnej przestrzeni poszukują nie tylko pracy. W kręgu ich zainteresowań pozostają również serwisy internetowe, w których znajdziesz najnowsze wydarzenia z kraju, ciekawostki, porady, dane na temat finansów, historii i kultury. Najpopularniejsze serwisy skierowane do Polaków w Holandii to:

 • glospolski.nl – znajdziesz tam najnowsze wiadomości, rady z życia codziennego, informacje ze świata biznesu i rozrywki
 • wiatrak.nl – najstarsza strona o Holandii w wersji polskojęzycznej
 • niedziela.nl – polski portal internetowy opisujący życie w Niderlandach, zawiera informator z wykazem szkół, parafii, sklepów, restauracji, czy usług lekarskich
 • mojaholandia.pl – zawiera wiele informacji na temat pracy, transportu i rynku mieszkań
 • polonia.nl – serwis pełen rzetelnych wiadomości i publicystyki prasowej
 • pisarzemowia.nl – polska strona o holenderskiej literaturze faktu, prozie i poezji.

Kupię, sprzedam, dam pracę w Holandii – co warto wiedzieć?

Holenderscy pracodawcy bardzo często próbują znaleźć kandydatów do pracy, korzystając z przestrzeni Internetu. Jeśli jeszcze w Polsce szukasz pracy w Holandii i przeglądasz serwisy o tematyce ogłoszeniowej, zwracaj uwagę jedynie na sprawdzone portale z ofertami. Nie planuj podróży wyłącznie ze względu na ogłoszenie, które widziałeś w sieci. Spróbuj znaleźć pracę jeszcze przed wyjazdem.

Wertując ogłoszenia typu kupię i sprzedam posiłkuj się opiniami internautów, w ten sposób zmniejszasz szansę na to, że trafisz na nieuczciwą ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top